^ Do góry

Zadzwoń do nas po Twój dach - tel. 696 701 408

Witamy w firmie KETNA - dekarstwo transport - zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Witamy na stronie firmy KETNA - tel. 696 701 408 - zadzwoń do nas po swój dach.

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Wyślij zapytanie na formularzu

Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola:
 
Akceptuje Politykę strony.
Zatwierdzając ten formularz akceptujecie naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
captcha
Przeładuj

Wykonujemy tarasy drewniane - drewno na zewnątrz domu. Używamy desek tarasowych przy wykonywaniu pomostów, ścieżek, obudowywania basenów, pergoli oraz oczywiścietarasy1 samych tarasów drewnianych.


Tarasy dzielimy na tarasy ziemne i na podbudowie, ze względu na sposób konstrukcji. Montaż na podbudowie to istniejąca wylewka betonowa na której montowana jest konstrukcja składająca się z legarów i desek tarasowych odpowiednio mocowanych. Innym rodzajem tarasu jest tzw. taras ziemny, na który składają się betonowe lub drewniane słupy, legary(kratownica) i deski tarasowe. Istnieją jeszcze tarasy kompozytowe czyli drewno w połączeniu z polimerem - tworzywem sztucznym, których układanie jest stosunkowo proste. Deski tarasowe mocowane są za pomocą nierdzewnych (mosiężnych) wkrętów typu SPAX. Legary izolujemy od podłoża za pomocą specjalnych podkładek. Zarówno legary jak i deski powinny być z tego samego gatunku drewna. Po ułożeniu tarasu  i jego oczyszczeniu zabezpieczamy go olejem. Deski tarasowe to przede wszystkim gatunki egzotyczne charakteryzujące się odpornością na wilgoć, czynniki biologiczne oraz dużą wytrzymałością takie jak: bangkirai, grapia, massaranduba, ipe, cumaru, tatajuba, teak, ipe, modrzew syberyjski oraz sosnowe, świerkowe. Bardzo ważna jest konserwacja tarasu drewnianego, którą należy przeprowadzać 1-2 razy w roku, aby zachować naturalny koloryt drewna oraz zapobiec jego szarzeniu i ciemnieniu.

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia ekspozycji zdjęć niektórych wykonanych przez nas tarasów. Tak wyglądają efekty prowadzonych prac.

Poniżej przykłady projektów zrealizowanych przez nas.

View the embedded image gallery online at:
http://ketna.pl/index.php/tarasy-drewniane#sigProGalleriacabdbf2e9a

Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych projektów w Galerii.